Ütemterv 2018/2019. tanév

Tanév előkészítése Fontos időpontok Felvételi, beiratkozás
Szünetek Ünnepélyek, rendezvények Versenyek, mérések, bemutatórák
Értekezletek Családi istentiszteletek Erdei iskola

Ünnepélyek, rendezvények:

Október 2. kedd Kutatók Éjszakája
Felelős: Dr. Farkasné Papp Ágnes, Vargáné Halász Anett
Októberben Idősek napja a kaposvári és a taszári idősek otthonában
Felelős: Hartner Jánosné, Szűcs Gyöngyi, 4/b osztály
Október 5. péntek megemlékezés 1849. október 6-ról
Felelősök: Bíró Erika, Kondoray Béla, 7/a és 7/b osztályok
Október 19. péntek megemlékezés 1956. október 23-ról
Felelősök: Vargáné Halász Anett, Petz Johanna, 10.osztály
Október 26. péntek Reformáció ünnepi iskolai istentisztelet a templomban
Felelősök: Kocsi Zsuzsanna
November 5. hétfő nyugdíjas dolgozóink találkozója
Felelősök: Hartner Jánosné, Szűcs Gyöngyi, 4/b osztály
November 30. péntek szalagavató ünnepség
Felelősök: Dr. Kolláthné Kovács Ágnes, Nógrádiné Pócs Lujza, 11. osztály
December 6. csütörtök Mikulás-ünnepség dolgozóink gyermekeinek
Felelősök: Lipót Andrea, 5/b osztály
December 7. péntek Mikulás-buli, szecskaavató felsősöknek és gimnazistáknak
Felelősök: Dr. Farkasné Papp Ágnes, Dr. Kolláthné Kovács Ágnes, Lőrincz Ernő Gábor
December 10. hétfő Adventi hangverseny a templomban
Felelősök: Kocsi Zsuzsanna, Kuruczné Borsi Angelika
December 21. péntek karácsonyi játszóház alsósoknak
Felelős: alsós munkaközösség
karácsonyi vásár
Felelősök: Sárosiné Horváth Zsuzsanna, Surányiné Zethner Gabriella
December 21. péntek karácsonyi ünnepély a templomban
Felelősök: Kuruczné Borsi Angelika, Szira Erika, 6/a és 6/b osztályok
Február 1. péntek alsó tagozatosok farsangja
Felelős: alsós munkaközösség
Február 15. péntek felső és gimnáziumi tagozat farsangja
Felelősök: Dr. Farkasné Papp Ágnes, Tálos-Nezdei Adrienn, Méng Zoltán
Február 25. hétfő megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatairól
(gimnáziumi tagozat)
Felelősök: Nógrádiné Pócs Lujza, gimnazisták
Március 13. szerda megemlékezés 1848. március 15-ről
Felelősök: Kern Ágota, Tódorné Vukov Éva 8/a és 8/b osztályok
Március 18-22. Fenntarthatósági témahét
Felelősök: Dr. Farkasné Papp Ágnes, Borsodi Attila, Fitzné Radics Mária, Kreskai Edina, Ziegerné Horváth Erika
Április- május osztálykirándulások
Április 16. kedd megemlékezés a holocaust áldozatairól
(gimnáziumi tagozat)
Felelősök: Petz Johanna, gimnazisták
Április 17. szerda húsvéti játszóház alsósoknak
Felelős: alsós munkaközösség
Április 30. kedd Lorántffy-est
Felelősök: Dr. Farkasné Papp Ágnes, Kuruczné Borsi Angelika, Mészáros Mónika, Vanyurné Ferk Ildikó
Április 26-ig nőszövetségi ünnepség
Felelősök: Balázs Judit, Böröczné Vekerle Andrea, 4/a osztály
Május 3. péntek 12. évfolyam ballagási ünnepsége
Felelősök: Nógrádiné Pócs Lujza, Dr. Kolláthné Kovács Ágnes, 11. osztály
Május 6-10. anyák napi ünnepségek
Felelősök: osztályfőnökök
Május 30. csütörtök -áldozócsütörtöki iskolai ünnepi iskolai istentisztelet a templomban
Felelősök: Kocsi Zsuzsanna, Vanyurné Ferk Ildikó
-csendesnap az iskolában
Felelősök: Tódorné Vukov Éva, 8/b osztály
Május vége péntek-szombat Szeretethíd – Kárpát-medencei református önkéntes napok
Felelősök: Dr. Farkasné Papp Ágnes, osztályfőnökök
Június 1. szombat 7. osztályosok konfirmációi vizsgája
Június 2. vasárnap 7. osztályosok konfirmációi fogadalomtétele
Június 4. kedd megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napjáról
Felelősök: Lőrincz Ernő Gábor, 9. osztály
Június 11. kedd Osztályfőnök mentesítő nap
Június 12. szerda Osztályprogramok az osztályfőnökökkel
Felelősök: osztályfőnökök
Június 13. csütörtök DÖK nap
Felelősök: Sáfrány-Kálny Beatrix, DÖK
Június 14. péntek 8. osztályosok búcsúztatása a templomban
Felelősök: Bíró Erika, Kondoray Béla, 7/a és 7/b osztályok
Június 16. vasárnap tanévzáró istentisztelet a templomban és bizonyítványosztás az iskolában
Felelősök: Molnár Tímea, osztályfőnökök
Június 17-22. hétfő-szombat balatonfenyvesi tábor
Felelősök: Kocsi Zsuzsanna, Tódorné Vukov Éva, Nádasdi Eszter, Zentainé Kovács Ibolya