2016/2017. tanév versenyeredményei

Magyar    Matematika    Idegen nyelv    Ének-zene    Rajz   Történelem    Hittan   Természetismeret

Irodalom, nyelvtan, prózamondó és versmondó versenyeredmények

Verseny Szint Helyezés Versenyző(k) Tanár
Szépíró verseny - 1. évfolyam iskolai 1. Horváth Áron 1.b Zentainé Kovács Ibolya
Szépíró verseny - 1. évfolyam iskolai 2. Berecz Noémi 1. a Szabó Nikolett
Szépíró verseny - 1. évfolyam iskolai 3. Csernák Mirjam 1.a Szabó Nikolett
Szépíró verseny - 2. évfolyam iskolai 1. Szabó Kíra 2.b Hartner Jánosné
Szépíró verseny - 2. évfolyam iskolai 2. Paksi Natasa Anna 2.b Hartner Jánosné
Szépíró verseny - 2. évfolyam iskolai 3. Szép Zóra 2.a Balázs Judit
Simonyi Zs. Helyesírási verseny
jubileumi szövegalkotási pályázat
országos 8. Horváth Zsófia 7.b Mészáros Mónika
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Líceum
nyelvtan
országos 1. Fülöp Fanni 7.b Mészáros Mónika
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Líceum
nyelvtan
országos 2. Szántó Blanka Napsugár 7.b Mészáros Mónika
Versmondó verseny (Lorántffy-napokon rendezett) iskolai 1. Szepesi Réka 1.b édesanyja
Hangos olvasás iskolai 1. Dusnoki Anna 1.b Zentainé Kovács Ibolya
Hangos olvasás iskolai 2. Sréwinger Balázs 1.b Zentainé Kovács Ibolya
Hangos olvasás iskolai 3. Tormási Kata 1.b Zentainé Kovács Ibolya
Bendegúz nyelvÉSZ megyei 2. Győrfi Balázs 3.b Kurucz Csilla
Rákóczi Irodalmi és Műveltségi Csapatverseny országos 4. Kercsó Eszter 10.
Kovács Eszter 10.
Maráz Eszter 10.
Nógrádiné Pócs Lujza

Matematika, fizika és informatika versenyeredmények

Verseny Szint Helyezés Versenyző(k) Tanár
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei 5. Zóka Ádám 2.b Szűcs Gyöngyi
Kenguru matematika verseny megyei 3. Zóka Ádám 2.b Szűcs Gyöngyi
Kenguru matematika verseny megyei 14. Nagy Réka 2.b Szűcs Gyöngyi
Kenguru matematika verseny megyei 20. Horváth Gábor 2.b Szűcs Gyöngyi
Kenguru matematika verseny megyei 23. Pozsár Bálint 2.b Szűcs Gyöngyi
Kenguru matematika verseny megyei 29. Tóth Ábel 2.a Böröczné Vekerle Andrea
Kenguru matematika verseny megyei 20. Szigeti László 3.a Vanyurné Ferk Ildikó
Kenguru matematika verseny megyei 29. Kiss János Benedek 3.a Vanyurné Ferk Ildikó
Kenguru matematika verseny megyei 16. Vajda Soma 4.b Nyers Józsefné
Kenguru matematika verseny megyei 26. Péter-Lichtenberger Ádám 4.a Keszkenősné Kreskai Edina
Kenguru matematika verseny megyei 25. Kovács Luca 5.b Kondoray Béla
Kenguru matematika verseny megyei 28. Szuh Leila 5.b Kondoray Béla
Kenguru matematika verseny megyei 29. Perák Boglárka 5.b Kondoray Béla
Kenguru matematika verseny megyei 40. Gyuricsán Soma 7.a Fitzné Radics Mária
Kenguru matematika verseny megyei 17. Vörös Gergő 8.a Kondoray Béla
Kenguru matematika verseny megyei 39. Hajas Dániel 8.a Kondoray Béla
Kenguru matematika verseny megyei 40. Kollár Csenge 8.b Kondoray Béla
Kenguru matematika verseny megyei 43. Pölcz Krisztina 8.b Kondoray Béla
Kenguru matematika verseny megyei 41. Kovács Eszter 10. Borsodi Attila
Kenguru matematika verseny megyei 61. Székely Eszter 10. Borsodi Attila
Kenguru matematika verseny megyei 71. Kercsó Eszter 10. Borsodi Attila
Fülemüle tehetségkutató informatika verseny országos továbbjutó Speri Krisztián 7.a Surányiné Zethner Gabriella
Játékkészítői programozó pályázat iskolai 1. Fehér Koppány 5.b Surányiné Zethner Gabriella
Sziporka levelezős országos matematika verseny országos 10. Szigeti László 3.a Vanyurné Ferk Ildikó
Talentum Tanulmányi Verseny Székesfehérvár
500 pontos matematika verseny
országos 1. Balla Barnabás 3.a Vanyurné Ferk Ildikó
Talentum Tanulmányi Verseny Székesfehérvár
500 pontos matematika verseny
országos 1. Bank Benedek 4.b Nyers Józsefné

Idegennyelv versenyeredmények


Népdal, néptánc, zsoltáréneklő versenyeredmények

Verseny Szint Helyezés Versenyző(k) Tanár
Országos Református Zsoltáréneklő Verseny, Budapest országos arany minősítés Dornacker Lilla Kinga 3.b Kurucz Csilla
Kisfaludy Városi Énekverseny városi arany minősítés Gede Petra 3.a Vanyurné Ferk Ildikó
városi bronz minősítés Nagy Liliána 4.a Keszkenősné Kreskai Edina
városi ezüst minősítés Péter-Lichtenberger Ádám 4.a Keszkenősné Kreskai Edina
városi arany minősítés Gede Márton 5.a Kuruczné Borsi Angelika
Béres Ferenc Országos Énekverseny országos ezüst minősítés Gede Petra 3.a Vanyurné Ferk Ildikó
országos arany minősítés Bozsoki Henrietta 4.b Vanyurné Ferk Ildikó
országos ezüst minősítés Vanyur Anna Luca 8.b Vanyurné Ferk Ildikó
országos ezüst minősítés Fehér Liliána 2.b Vanyurné Ferk Ildikó
Szűcs Gyöngyi
országos arany minősítés Perpék Eszter 1.a Szabó Nikolett
országos ezüst minősítés Szabó Regina 7.a Dr. Kerekesné Pytel Anna

Rajz és média versenyeredmények

Verseny Szint Helyezés Versenyző(k) Tanár
Benedek Elek Alkotói pályázat országos 3. Kristóf Karolina 5.b Élő Andrea
KERT-ÉSZ "A jövő kertje" c. rajzpályázat országos 3. Rudolf Julianna 6.a Élő Andrea
Debreceni TIT tehetséggondozó levelező tanulmányi verseny
rajz tantárgy
országos 2. Kovács Emese 5.a Élő Andrea

Történelem, könyvtárismeret és műveltségi versenyeredmények

Verseny Szint Helyezés Versenyző(k) Tanár
Reformáció 500 országos 3. Farkas Kornél 9.
Révész Anna 9.
Horváth Szabina 9.
Szabó Levente Marcell 9.
Tillmann Virág 9.
Horváth Liliána 10.
Horváth Csanád 10.
Farkas Ramóna 12.
Nógrádiné Pócs Lujza
Az „Utazás Wittenbergbe" országos levéltári vetélkedő megyei 1. Czár Gyula 6.b
Flaxa Gergő 6.b
Balla Violetta 7.a
Katona Réka 7.a
Biró Erika
Tudásbajnokság tanulmányi verseny
történelem
országos arany fokozat Kiss Botond Ákos 5.b Biró Erika
„Re:formáció – kulturális kincskereső” komplex műveltségi vetélkedő
középdöntőjében a „Dél-Dunántúl” régió ált. isk. kategória
regionális 5. Czár Gyula 6.b
Flaxa Gergő 6.b
Katona Réka 7.a
Jakabfi Gréta 8.a
Siklósi Marcell 8.a
Biró Erika
Talentum verseny – Székesfehérvár
Történelemverseny a reformáció koráról
csapatverseny
országos 1. Bank Barnabás 6.b
Czár Gyula 6.b
Flaxa Gergő 6.b
Biró Erika
Debreceni TIT tehetséggondozó levelező tanulmányi verseny
történelem tantárgy
országos 1. Kovács Emese 5.a Biró Erika
országos 21. Katus Kornélia 6.b Biró Erika
országos 25. Soltész Petra 6.b Biró Erika
országos 27. Novák Rebeka 6.b Biró Erika
országos 27. Herceg Bálint 6.a Biró Erika
Országos Honismereti Tanulmányi Verseny megyei 6. Cseh Kornélia 5.a Biró Erika
A „Hunyadiak kora” csapatverseny
történelem
országos 25. nyolcadikosok Biró Erika

Hittan versenyeredmények

Verseny Szint Helyezés Versenyző(k) Tanár
Talentum Tanulmányi Verseny Székesfehérvár országos 2. Böröcz Levente 5.b
Magyarcsik Dávid 5.b
Skobrák Levente 5.b
Kocsi Zsuzsanna

Természetismeret és földrajz versenyeredmények

Verseny Szint Helyezés Versenyző(k) Tanár
Víz Világnapja városi verseny városi 3. Papp Sára 7.a
Jakabfi Gréta 8.a
Vörös Gergő 8.a
Kovács Virág 8.b
Dr. Farkasné Papp Ágnes
Vargáné Halász Anett


Sporteredmények

Verseny Szint Helyezés Versenyző(k) Tanár
Diákolimpia Labdarúgás városi elődöntő 3. Pingár Kristóf 8.a
Kiss Barna Barnabás 8.a
Bohár Bálint 8.b
Pintér Benedek 8.b
Puska Levente 8.b
Reményik Ágoston Milán 8.b
De Paoli Velerio 9.
Nagy László
Megyei Torna Diákolimpia
Leány IV. korcsoport
megyei 3. Szuh Leila 5.b
Szabó Kitti 7.b
Kacsó Csenge 7.b
Horváth Zsófia 7.b
Máté Virág 7.b
Barabás Adél 8.b
Olsovszky Ottilia
Kosárlabda Városi Diákolimpia
Fiú IV. korcsoport
városi 2. Marics Csongor 6.a
Marics Hunor 6.a
Széki Mór 6.b
Pavlényi Benedek 7.a
Lévai András 7.a
Teleki Máté 7.a
Magyar Mátyás 7.a
Kovács András 7.b
Varga Péter 8.a
Gelencsér Antal 8.a
Pingár Kristóf 8.a
Olsovszky Ottilia
Kosárlabda Megyei Diákolimpia
Fiú IV. korcsoport
megyei 3. Marics Csongor 6.a
Marics Hunor 6.a
Széki Mór 6.b
Pavlényi Benedek 7.a
Lévai András 7.a
Teleki Máté 7.a
Magyar Mátyás 7.a
Kovács András 7.b
Varga Péter 8.a
Gelencsér Antal 8.a
Pingár Kristóf 8.a
Olsovszky Ottilia
Talentum Tanulmányi Verseny Székesfehérvár
500 méteres futóverseny II. korcsoport
országos 1. Berkesz Bercel 3.a Gáspárné Szántó Ildikó
országos 2. Dornacker Lilla 3.b Kurucz Csilla
Talentum Tanulmányi Verseny Székesfehérvár
500 méteres futóverseny III. korcsoport
országos 2. Tapazdi Éva 5.b Kurucz Csilla
országos 2. Marics Hunor 6.a Balázs Judit